Goodbye 2015.

Hey everyone,

I think 2015 along with the last half of 2014 have been the most amazing times of my life. First, I married with the love of my life, then I changed my job. I started Yoga, I attended to Creative Writing Workshop by Mario Levi and with his support finally I have the courage to start my novel this year. I attempted to write a blog and I’m enjoying it very berry much.

I went places, I ate good food, I laughed so hard and most importantly I’ve gotten really close to find peace. Here’s some of my perfect moments from 2015, I cheated and added some of 2014 also 🙂

Hope we all have a great year ahead of us full of cleaner nature, smart yet nice people, happier kids and of course as much as joy possible.

Thank you everyone for sweetly  supporting me, love you all!

Love,

s.


Herkese merhaba,

Sanırım 2014 sonu ve 2015 yılı hayatımın en güzel zamanlarını geçirdim. Öncelikle hayatımın aşkıyla evlendim (biraz klişe farkındayım ama yıl sonu duygusallığı diyelim:)), sonra işimi değiştirdim. Yogayla tanıştım, Mario Levi ile tanıştım ve duygusal desteği sayesinde uzun süredir bulamadığım cesareti bulup tekrar yazmaya karar verdim.

Şu an bunu okuyorsanız bildiğiniz gibi blog yazmaya başladım ve bunu yaparken inanılmaz keyif alıyorum. 2016’da içeriğimi zenginleştirerek tam gaz devam etmek ve sesimi daha fazla kişiye duyurmak en büyük hayalim. Bu yolda beni tatlı tatlı destekleyen herkese çok teşekkürler. Blogumu severek okuduğunu söyleyen bir mesaj, mail ya da yorumun beni nasıl sevindirdiğini anlatamam!

Bunun dışında bu sene de her sene olduğu gibi bol bol gezdim, yedim, güldüm, ağladım. 2016’da dünya için daha temiz bir çevre, vicdanlı bir adalet, mutlu çocuklar, zeki ama vicdanlı insanlar istiyorum. Kendim içinse her sene istediğim gibi, geçen sene olduğumdan daha iyi bir insan olmak istiyorum.

Benim 2015’im aşağıdaki gibiydi (hile yapıp 2014’ten de bir şeyler ekledim kıh kıh kıh), umarım sizinki de dolu dolu geçmiştir ve daha da iyi şeyler sizi bekliyordur.

Hepimize iyi seneler.

Sevgiler,

s.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s